Historia

Selfa Grzejnictwo Elektryczne S.A to największy polski producent elementów grzejnych. Ustabilizowana pozycja ( tradycja Selfy sięga 1932 roku), wieloletnie doświadczenie oraz sukcesywnie rosnąca sprzedaż pozwoliły nam na miano lidera dostawcy najwyższej jakości elementów grzejnych w Polsce.

 

Współpracujemy z Klientami w całej Europie!

W ramach realizacji przyjętej strategii „Firmy Przyjaznej Środowisku” od połowy 2018 roku nasze elementy grzejne produkowane są przy użyciu zielonej energii pochodzącej ze słońca.
W czerwcu 2018 roku została uruchomiona druga elektrownia fotowoltaiczna umieszczona na dachach hali produkcyjnej i budynku biurowego o mocy 214,5 kW. Poprzednia ekologiczna inwestycja to naziemna elektrownia słoneczna o mocy 950 kW znajdująca się przy drugim zakładzie produkcyjnym. Łącznie moc obu elektrowni wynosi 1 164,5 kW, co pozwala firmie na produkcję około 1200 MWh zielonej energii, która w 100 % pokrywa zapotrzebowanie obu zakładów produkcyjnych na energię elektryczną.
Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach liczą się nie tylko wyniki finansowe firmy czy jakość produktów, ale również jej wpływ na środowisko oraz lokalną społeczność, realizujemy swoje projekty z troską o środowisko i z szacunkiem dla natury.

MASZ PYTANIA?

Przejdź do odpowiedniego działu kontaktu

Jak działamy

Nasza praca to nie tylko sposób zarabiania pieniędzy, ale również pasja, dzięki której z przyjemnością podejmujemy trudne i nietypowe wyzwania.

Największą wartością firmy są ludzie, fachowcy, którzy z zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki. Wspólnie tworzymy przyszłość naszej firmy. Mamy sprecyzowaną politykę kadrową nastawioną na zapewnienie godnych warunków pracy oraz rozwój pracowników, dbamy o dobrą atmosferę oraz partnerstwo.

Najważniejszym kryterium wyznaczającym istnienie Selfy jest spełnienie oczekiwań Klientów. W celu osiągnięcia ich pełnego zadowolenia oraz zapewnienia zgodności cyklu projektowania, produkcji i dostaw opracowaliśmy i wdrożyliśmy system zarządzania jakością oparty na wymaganiach normy DIN EN ISO 9001:2015. 
Norma ta, poprzez koncepcję zarządzania zorientowanego na procesy, pozwoliła nam ustalić zgodność produktów i usług z wymaganiami Klientów.

Potwierdzeniem dobrego zarządzania firmą są liczne wyróżnienia i certyfikaty przyznawane przez specjalistów, m.in. Gazele Biznesu, Diamenty miesięcznika FORBES, Certyfikaty Bezpieczeństwa „VDE” i „B”.

Ostatnio otrzymane nagrody: